Flekssit Ofis

Flekssit Grup, 1980  yılından günümüze modüler ofis mobilyaları ve sistemleri alanında hizmet vermektedir.Kurulduğu günden bugüne istikrarlı performansı, entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımları ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

Dünya pazarında, faaliyetlerini başarı ile sürdüren Flekssit grup, farklı faaliyet alanlarında üretim yapan şirketleri ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.500’ü aşkın uzman kadrosu ile 98.000 m2 alanda, ofis koltukları, ahşap ve metal mobilyalar ve ofis sistemleri  olmak üzere günlük 1700 adet üretim kapasitesine sahiptir.Grup bünyesinde metal,  plastikten oluşan kompenantlar ve sünger gibi yarı mamüller de üretilmektedir.

Müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak amacıyla, ürünlerde ergonomi, tasarım, kalite-fiyat oranı ve ekoloji kavramlarını ön planda tutmaktadır.

Flekssit Grup şirketlerine ait, çevre dostu, uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler, zengin referans ağı ile 5 kıtada ve yurt genelinde benimsenmiş bir marka olarak tercih edilmektedir.


  Ürün Resimleri için tıklayınız...


27.01.2015

Paylaş


Powered by Bilcom