Alligator Boya

Boya sektöründeki  prestijli markalardan biri olan Alligator, sahip olduğu ürün kalitesi ve sunduğu hizmetlerle Türkiye’de dekorasyona dair yaratıcı çözümler arayanlara farklı bir bakış açısı getirerek “Dekoratif Fikirler” yaratıyor.  
 

Boya sektöründe Avrupa’nın en tanınmış markalarından Alligator, daha nitelikli ve prestijli ürünlere arzu duyan tüketici grubunun ihtiyaçlarını karşılayacak üst düzey hizmet anlayışı ile sektörde hizmet veriyor. Bir boya markası olmasının yanında, yaşam alanlarına değer katan duvar kağıdı ürünleriyle de tüketicisine dekorasyon özelinde seçimler sunan Alligator, zevkli mekanlara sahip olmak isteyenlerin tercihi oluyor. Trendleri yakından takip edip uyguluyor ve geliştirilen Renk Atölyeleri ile yaşam alanlarının ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor.
 

Dekorasyonda Yeni Bir Trend, Yeni Bir Anlayış: Alligator Renk Atölyeleri

Mekanlarında yaratıcı çözümler arayanlar ve kaliteden ödün vermeyenler projelerini, doğru ve uyumlu renklerle Alligator Renk Atölyeleri’nde hayata geçiriyor.

Tüm ürün ve hizmetlerin bir arada sunulduğu Alligator Renk Atölyelerinde, yapının iç ve dış mekanıyla ilgili tüm projeler için boya ve renk seçimi yapılabiliyor. Seçilen renkler, daha doğru karar verebilmek için projeye uygulanabiliyor. İstenilen rengin istenilen miktarda anında özel olarak üretildiği Alligator Renk Atölyeleri’nde, istenildiği takdirde sertifikalı Alligator Uygulama Ekipleri proje sahiplerine yapı ve dekorasyonla ilgili destek verebiliyor.

Alligator istenilen rengi anında sunuyor. Alligator Renk Atölyeleri’nde bulunan renk makinelerimiz sayesinde kartelalarımızdan seçilen renkler birkaç dakika içerisine yapılıyor. Böylece rengi hemen görebiliyor, beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Duvar kaplamaları gibi boya haricindeki ürünleriyle dekorasyon adına zengin seçenekler sunan Alligator, tüketicisini Renk Atölyeleri’nde bekliyor.


27.01.2015

Paylaş


Powered by Bilcom